sobota, 21 stycznia 2017

Ferie

16 stycznia rozpoczęły się nam ferie, więc już prawie od tygodnia leniuchujemy w domu i nabieramy sił. Nie robimy nic ciekawego. Po prostu wypoczywamy. Oczywiście chodzimy na spacery, sztukujemy, uczymy się nowych rzeczy, ale nic poza tym.Jedyna ciekawa rzecz, jaka do tej pory się wydarzyła i o której mogę coś więcej napisać, była to wizyta u Lavy i Emilii z bloga Moje małe wielkie hobby. Planowałyśmy to spotkanie już od paru miesięcy, bowiem Em miała uszyć dla nas derkę na te zimowe dni. Nasz plan został zrealizowany, a Fiona od teraz może szpanować swoją świetną, szytą na miarę, modną derką. Lava i Fiona dogadywały się jak zwykle, czyli ciągłe uspokajanie i upominanie wrednego spaniela, który dobrze wie, że zachowanie potępiam, a mimo to nadal potrafi brzydko odburknąć, czy klapnąć zębami obok pyska starszej koleżanki. Mimo to naprawdę jest coraz lepiej i widzę postępy w jej zachowaniu, naprawdę duże postępy.


W ostatnich dniach dostałyśmy również paczkę rzeczy do testów od fera.pl i już szykuję dla was jedną recenzją, natomiast drugiej nie miałam jak jeszcze zrealizować, ale w przyszłym tygodniu zaczniemy testowanie :).
Pozdrawiamy H&F

9 komentarzy:

 1. Ferie. Moje zaczynają się 28, a teraz tydzień masakry. Derka rzeczywiście, no no, fajna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześlicznie w niej wygląda <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Derka wymiata! Fajnie macie - odpoczynek, śnieg i luz. :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam ferie od 28 stycznia, więc jeszcze troszkę :) Ta derka jest super! Pasuje do Fiony.
  Czekam na recenzję rzeczy od Fery :D Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. I prawidłowe plany na ferie, wypoczywajcie! My również mamy taki sam plan, niestety, jeszcze musimy sporo poczekać. Derka świetnie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaczęłyśmy ferie w tym samym terminie i z tymi samymi planami, haha. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Również zaczęłam ferie 16 lutego ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Derka jest świetna !
  Ja ferie dopiero zacznę od 13 lutego :) Ale to i może lepiej bo bliżej zakończenia szkoły i wiosny :) Udanych ferii życzę !
  Pozdrawiam, Złoty Pies

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta derka jest świetna. :D Brakuje mi w niej tylko gumek do założenia przez tylne łapki, żeby mniej odstawała na tyłku.
  Ja ferie zaczęłam 30 lutego, w końcu mogę odpocząć. :)

  dogswithblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń