sobota, 22 października 2016

Co się u nas działo?


Nie odzywałyśmy się tu ponad miesiąc. Częściowo było to spowodowane brakiem czasu i sporą ilością nauki, a częściowo po prostu brakiem weny do pisania. Jednak wracamy i mam nadzieję z dużo ilością motywacji :).


W ciągu tego miesiąca nie działo się zbyt wiele.
Skupiałyśmy się głównie na elementach agility, slalomie oraz strefach. Jak na razie niestety nie możemy uczęszczać na treningi. Mam jednak nadzieję, że na początku listopada wreszcie uda nam się pojechać do klubu.
Oprócz tego sztuczkowałyśmy i zajmowałyśmy się kształtowaniem mięśni.
Pod koniec września rozpoczęłyśmy także współpracę z firmą Fera, a więc już nie długo ukaże się tu parę recenzji :).


Posty mam nadzieję będą pojawiały się w każdą sobotę, a już za tydzień szykuje się haul z ostatnich zdobyczy!Pozdrawiamy H&F

7 komentarzy:

 1. Ufff... Długo było u Was cicho, ale ulga że w końcu jesteście. Grunt, że w końcu wróciłyście z nowymi pomysłami! Szkoła nam też daje nieźle popalić, ale jakoś trzeba przez to przebrnąć.. Też już miałam robić sobie ''urlop'' na bloga, ale w cudowny sposób wszystko się ułożyło i nie ma już takiej konieczności :'D Czekamy zatem na haule, motywacyjne kopniaki i.. w ogóle na posty. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekałyśmy na post u Was, dobrze, że już jesteście! Też mam mało czasu na blogowanie przez szkołę, ale nic niestety na to nie poradzimy - trzeba sobie jakoś organizować czas. Oo, fajnie, że zaczęłyście współpracę z tą firmą, jestem ciekawa recenzji! :D Czekamy na haul, uwielbiam takie posty. Pozdrawiamy! D&N
  smallshaggy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie,że uda Wam się pojechać w listopadzie na agilitki! My na razie mamy przerwę i to już kilka miesięcy... Czekamy na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że już wróciłyście. My też pracujemy nad mięśniami i sztuczkami, bo pogoda na dworze nie sprzyja spacerom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiesz jak się cieszę że wracacie! Ja yeż mam mało czasu na bloga przez szkołę, ale jak na razie udaje mi się wytrwać w postanowieniu "co tydzień nowy post"
  Śliczne fotki <3

  daisysportingyork.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiesz jak się cieszę że wracacie! Ja yeż mam mało czasu na bloga przez szkołę, ale jak na razie udaje mi się wytrwać w postanowieniu "co tydzień nowy post"
  Śliczne fotki <3

  daisysportingyork.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Juz nie moge sie doczzekac. Oj nauka daje w kosc 😃

  OdpowiedzUsuń