niedziela, 22 grudnia 2013

Co u nas nowego? ^.^


U nas wszystko po staremu. Na szczęście jestem już zdrowa i mogę wychodzić z Fioną na spacerki. Dzisiaj np. spotkałyśmy się z Mają i Dorą. Dziewczyny się świetnie bawiły oraz poćwiczyły trochę skoki. Wszystko jak na razie układa nam się dobrze i cieszymy się każdym spędzonym razem dniem. ^.^ 
Z Fioną ćwiczymy komendy i wykorzystujemy je w terenie. Coraz lepiej wychodzi jej przychodzenie do nogi, jednak nie mam ochoty puszczać jej na spacerach dla jej własnego bezpieczeństwa.Fiona


 Dora

Ostatnio było małe kąpanie przed świętami :P. Nie wiem dlaczego, ale Fiona bardzo lubi wodę, ale bardzo nie lubi wanny i kąpieli. Trzeba ją trzymać na siłę żeby nie wyskoczyła no, ale cóż takie życie . :)


W trakcie kąpieli :).

Pozdrawiamy Hania&Fiona :).

6 komentarzy:

 1. Świetny blog *.* zapraszam do mnie
  http://cooldogyorkie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie to samo. Betciowate uwielbia wodę ale kąpieli nie znosi ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, a jakby inaczej. Czasami wydaje mi się, że pies robi mi na złość :D.

   Usuń
 3. U nas Mały nie lubi wody pod żadną inna postacią niż pitna;) Na ćwiczenie przywołania mogę polecić długą, np. 10m linkę treningową - pies ma swobodę i można ćwiczyć przychodzenie, a jednocześnie nie ucieknie i nic się mu nie stanie.
  Zapraszam na:
  mojepsieszalenstwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem o co chodzi z tą linką, ponieważ sama posadam 20m. Ja nie kupowołam jej w normalnym sklepie dla zwierząt (tam by ona kosztowała kilkadzieśąt złotych). Kupiłam ją w sklepie budowniczym za 15zł i doczepiłam karabińczyk :). Dzięki za komentarz, oraz chętnie zajrzę na twojego bloga :). Pozdrawiamy Hania&Fiona.

   Usuń