niedziela, 16 lipca 2017

Kolejne urodziny

Fiona dzisiaj kończy kolejny, już 4 rok swojego życia. Załapała mnie lekka refleksja, patrząc na to ile ten pies mi dał. Myślę, że Fionie zawdzięczam naprawdę bardzo, bardzo dużo, nie mówiąc tylko o takich podstawowych rzeczach jakie daje pies właścicielowi. Dzięki temu małemu stworkowi zyskałam wiele nowych pasji, poznałam dużo wartościowych ludzi, ciągle uczę się odpowiedzialności za żywą istotę i zyskuję wiele życiowych doświadczeń. Fiona naprawdę dała mi bardzo dużo i daje nadal. Wskazuje mi drogę, którą chcę podążać i sprawia że po prostu jestem szczęśliwa. A biorąc te już prawie 4 lata z innej strony, to zdecydowanie widzę jak wielką mam więź z tym psem, która ciągle się umacnia. Oczywiście miałyśmy lepsze i gorsze chwile, czasem naprawdę mocno się od siebie oddalałyśmy, ale od dobrych paru miesięcy jesteśmy razem bardzo silnym zespołem i wiem, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Kończąc mój wywód zapraszam was na pierwszy film, który jest dedykowany Fionie, z okazji jej urodzin i na którego materiały zbierałam parę miesięcy.


4 komentarze:

 1. Nela też w tym roku skończyła 4 lata, jak to szybko mija... Życzę Fionie dużo zdrowia i jak najwięcej lat! Dużo wspólnych sukcesów <3 Filmik jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, sto wspaniałych lat dla Fiony! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spóźnione wszystkiego najlepsiejszego dla Fiony! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, to już czwarte urodziny? Wszystkiego najlepszego, najlepsza spanielko! Przede wszystkim zdrowia, jak najwięcej powodów do szczęścia i jeszcze więcej smaków, zabawek i powodów do szczęścia! ♥ Chyba jedynie mogę powiedzieć, że, jak sama zapewne wiesz, podziwiam Was za Waszą pracę, zaangażowanie, cierpliwość i wiele, wiele innych rzeczy. Po prostu widać, że się dogadujecie, o czym świadczą efekty waszej pracy, Fiona jest w Ciebie niesamowicie wpatrzona i tworzycie zgrany team. Mogę jedynie Wam pogratulować i życzyć jak najwięcej sukcesów, postępów, ogółem wszystkiego dobrego i pozazdrościć, bo naszemu spanielowemu teamowi się tak póki co nie układa! :D ♥

  OdpowiedzUsuń